Dla Biznesu

W Ośrodku Medycznym DMP rozumiemy, że zdrowie pracowników ma kluczowe znaczenie dla efektywności każdej organizacji. Dlatego stworzyliśmy ofertę, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających partnerów biznesowych, zapewniając im dostęp do kompleksowej opieki zdrowotnej oraz programów profilaktycznych i wsparcia zdrowia psychicznego.

Nasze usługi dla firm obejmują:

  1. Programy profilaktyczne – dostosowane do specyfiki pracy w danej branży, mające na celu zapobieganie chorobom zawodowym.
  2. Badania okresowe – przeprowadzane w celu monitorowania stanu zdrowia pracowników, z możliwością organizacji badań w miejscu pracy.
  3. Konsultacje specjalistyczne – dostęp do szerokiej gamy specjalistów, co umożliwia szybką diagnostykę i leczenie.
  4. Programy zdrowia psychicznego – wsparcie psychologiczne, warsztaty i szkolenia z zakresu zarządzania stresem i dbania o zdrowie psychiczne.

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem współpracy biznesowej, który pomoże Państwu skonfigurować najlepsze rozwiązania dla zdrowia i dobrego samopoczucia pracowników. Zaangażowanie w zdrowie pracowników to inwestycja, która się opłaca, przynosząc korzyści zarówno dla personelu, jak i dla całej organizacji.

Małgorzata J.
Kończymy dzisiaj z mężem trzytygodniowy tzw. pobyt dzienny i chcemy podziękować wspaniałemu zespołowi rehabilitantów za ich troskliwą opiekę, ogromną empatię i cierpliwość, uśmiech i gotowość do pomocy a także profesjonalizm, dobrą organizację i współpracę.
Bożena B.
Po raz kolejny korzystam z tzw Pobytu dziennego i jestem pod wrażeniem podejścia personelu do pacjentów, Pan Piotr i i Panie pracujące tam są bardzo mili, uśmiechnięci, cierpliwi i bardzo profesjonalni...
Dorota B.
Od wielu lat korzystam z zabiegów fizjoterapii. Krótkie kolejki, sprawna obsługa, dogodne godziny otwarcia. Polecam
Agata K.
Korzystałam z usług laryngologa dziecięcego (ocena 3 migdałka). Cały personel- począwszy od pań stojących przy drzwiach, przez panie w rejestracji po samą panią doktor i panią pielęgniarkę, która w tym czasie pomagała jej w gabinecie- jest niezwykle pomocny i miły.
Kamila K.
Byłam na gastroskopii na fundusz i jestem mile zaskoczona. Badanie miałam już następnego dnia. O wiele krótszy czas oczekiwania do specjalistów niż w innych placówkach medycznych, a jakość usług jest w porządku. Nie ma kolejek i kłótni pod gabinetami.
Aneta M.
Super miły personel rehabilitacji dziennej. Cierpliwie i wyczerpująco odpowiadał na zadawane pytania. Duża ilość sprzętu i usług rehabilitacyjnych. A pan doktor Wronisz (doktor wyznaczający zabiegi) to najlepszy lekarz every. Polecam i lekarza i sam oddział rehabilitacji dziennej.
Teresa S.
Masażysta - pan Radosław Kurantowicz - jest osobą niezwykle profesjonalną. Rzetelnie i z ogromnym zaangażowaniem podchodzi do pacjenta. Podczas wizyt wszystko rzeczowo wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Bardzo życzliwy, z ogromną kulturą osobistą, a przede wszystkim kompetentny i solidny. Bardzo polecam.

Opinie
 naszych pacjentów

Uwielbiamy efektywnie pracować i wspólnie cieszyć się z sukcesów, które osiągamy z naszymi Pacjentami! Nie spoczywając na laurach, codziennie dokładamy wszelkich starań i stawiamy kolejne kroki do osiągnięcia następnych spektakularnych sukcesów! Zobacz, co piszą o nas nasi Pacjenci!
Źródło: Recenzje Google
contact-bg.png

Dane kontaktowe

Ośrodek Medyczny

Ośrodek Medyczny

ul. Projektowa 5
20-209 Lublin

NIP: 946 18 13 102
REGON: 430764990
KRS: 0000069925

Godziny pracy

Pn - Pt: 7:00 - 18:00

Medycyna

Rejestracja ogólna

Rejestracja w Pr. Endoskopii

Laboratorium tel.