Rekrutacja

page-recruitment

Naszym celem jest pomoc w dłuższym, zdrowszym i szczęśliwszym życiu: zapewniamy diagnostykę, opiekę ambulatoryjną, rehabilitację. Oferujemy usługi w ramach NFZ i pojedyncze świadczenia. Jeżeli widzisz się jako członek naszego zespołu aplikuj już dzisiaj!

  Małgorzata J.
  Kończymy dzisiaj z mężem trzytygodniowy tzw. pobyt dzienny i chcemy podziękować wspaniałemu zespołowi rehabilitantów za ich troskliwą opiekę, ogromną empatię i cierpliwość, uśmiech i gotowość do pomocy a także profesjonalizm, dobrą organizację i współpracę.
  Bożena B.
  Po raz kolejny korzystam z tzw Pobytu dziennego i jestem pod wrażeniem podejścia personelu do pacjentów, Pan Piotr i i Panie pracujące tam są bardzo mili, uśmiechnięci, cierpliwi i bardzo profesjonalni...
  Dorota B.
  Od wielu lat korzystam z zabiegów fizjoterapii. Krótkie kolejki, sprawna obsługa, dogodne godziny otwarcia. Polecam
  Agata K.
  Korzystałam z usług laryngologa dziecięcego (ocena 3 migdałka). Cały personel- począwszy od pań stojących przy drzwiach, przez panie w rejestracji po samą panią doktor i panią pielęgniarkę, która w tym czasie pomagała jej w gabinecie- jest niezwykle pomocny i miły.
  Kamila K.
  Byłam na gastroskopii na fundusz i jestem mile zaskoczona. Badanie miałam już następnego dnia. O wiele krótszy czas oczekiwania do specjalistów niż w innych placówkach medycznych, a jakość usług jest w porządku. Nie ma kolejek i kłótni pod gabinetami.
  Aneta M.
  Super miły personel rehabilitacji dziennej. Cierpliwie i wyczerpująco odpowiadał na zadawane pytania. Duża ilość sprzętu i usług rehabilitacyjnych. A pan doktor Wronisz (doktor wyznaczający zabiegi) to najlepszy lekarz every. Polecam i lekarza i sam oddział rehabilitacji dziennej.
  Teresa S.
  Masażysta - pan Radosław Kurantowicz - jest osobą niezwykle profesjonalną. Rzetelnie i z ogromnym zaangażowaniem podchodzi do pacjenta. Podczas wizyt wszystko rzeczowo wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Bardzo życzliwy, z ogromną kulturą osobistą, a przede wszystkim kompetentny i solidny. Bardzo polecam.

  Opinie
 naszych pacjentów

  Uwielbiamy efektywnie pracować i wspólnie cieszyć się z sukcesów, które osiągamy z naszymi Pacjentami! Nie spoczywając na laurach, codziennie dokładamy wszelkich starań i stawiamy kolejne kroki do osiągnięcia następnych spektakularnych sukcesów! Zobacz, co piszą o nas nasi Pacjenci!
  Źródło: Recenzje Google
  contact-bg.png

  Dane kontaktowe

  Ośrodek Medyczny

  Ośrodek Medyczny

  ul. Projektowa 5
  20-209 Lublin

  NIP: 946 18 13 102
  REGON: 430764990
  KRS: 0000069925

  Godziny pracy

  Pn - Pt: 7:00 - 18:00

  Medycyna

  Rejestracja ogólna

  Rejestracja w Pr. Endoskopii

  Laboratorium tel.