Medycyna Pracy

Wirtualne Vademecum Zdrowia

Oferujemy naszym Klientom realizację i koordynację badań Medycyny Pracy. Zapewniamy dedykowanego opiekuna, którego zadaniem jest optymalizacja działań w zakresie Medycyny Pracy z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klienta. Nasza oferta zawiera pełny zakres usług obejmujący wszystkie badania i konsultacje lekarskie wymagane prawem (Kodeks Pracy). Dzięki współpracy z Ośrodkiem Medycznym DMP nasi Klienci zapewniają swoim pracownikom profesjonalną opiekę i dogodny sposób realizacji badań Medycyny Pracy.

Oferujemy:

  • badania wstępne, okresowe i kontrolne dla pracowników wszystkich branż zawodowych przy różnych narażeniach,
  • badania kandydatów na kierowców zakończone wydaniem świadectwa kwalifikacji do Wydziału Komunikacji,
  • badania pracowników pracujących na wysokości i przy maszynach w ruchu,
  • badania sanitarno-epidemiologiczne wraz z wydaniem orzeczenia,
  • szeroki zakres badań laboratoryjnych,
  • badania pracowników narażonych na promieniowanie jonizujące,
  • badania kwalifikowanych pracowników ochrony i osób ubiegających się o licencje /pozwolenie na broń,
  • badania marynarzy,
  • udział lekarza medycyny pracy w posiedzeniach komisji BHP,
  • realizacja programów szczepień ochronnych.

W celu pobrania wzorów dokumentów odwiedź zakładkę wzory dokumentów.

Małgorzata J.
Kończymy dzisiaj z mężem trzytygodniowy tzw. pobyt dzienny i chcemy podziękować wspaniałemu zespołowi rehabilitantów za ich troskliwą opiekę, ogromną empatię i cierpliwość, uśmiech i gotowość do pomocy a także profesjonalizm, dobrą organizację i współpracę.
Bożena B.
Po raz kolejny korzystam z tzw Pobytu dziennego i jestem pod wrażeniem podejścia personelu do pacjentów, Pan Piotr i i Panie pracujące tam są bardzo mili, uśmiechnięci, cierpliwi i bardzo profesjonalni...
Dorota B.
Od wielu lat korzystam z zabiegów fizjoterapii. Krótkie kolejki, sprawna obsługa, dogodne godziny otwarcia. Polecam
Agata K.
Korzystałam z usług laryngologa dziecięcego (ocena 3 migdałka). Cały personel- począwszy od pań stojących przy drzwiach, przez panie w rejestracji po samą panią doktor i panią pielęgniarkę, która w tym czasie pomagała jej w gabinecie- jest niezwykle pomocny i miły.
Kamila K.
Byłam na gastroskopii na fundusz i jestem mile zaskoczona. Badanie miałam już następnego dnia. O wiele krótszy czas oczekiwania do specjalistów niż w innych placówkach medycznych, a jakość usług jest w porządku. Nie ma kolejek i kłótni pod gabinetami.
Aneta M.
Super miły personel rehabilitacji dziennej. Cierpliwie i wyczerpująco odpowiadał na zadawane pytania. Duża ilość sprzętu i usług rehabilitacyjnych. A pan doktor Wronisz (doktor wyznaczający zabiegi) to najlepszy lekarz every. Polecam i lekarza i sam oddział rehabilitacji dziennej.
Teresa S.
Masażysta - pan Radosław Kurantowicz - jest osobą niezwykle profesjonalną. Rzetelnie i z ogromnym zaangażowaniem podchodzi do pacjenta. Podczas wizyt wszystko rzeczowo wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Bardzo życzliwy, z ogromną kulturą osobistą, a przede wszystkim kompetentny i solidny. Bardzo polecam.

Opinie
 naszych pacjentów

Uwielbiamy efektywnie pracować i wspólnie cieszyć się z sukcesów, które osiągamy z naszymi Pacjentami! Nie spoczywając na laurach, codziennie dokładamy wszelkich starań i stawiamy kolejne kroki do osiągnięcia następnych spektakularnych sukcesów! Zobacz, co piszą o nas nasi Pacjenci!
Źródło: Recenzje Google
contact-bg.png

Dane kontaktowe

Ośrodek Medyczny

Ośrodek Medyczny

ul. Projektowa 5
20-209 Lublin

NIP: 946 18 13 102
REGON: 430764990
KRS: 0000069925

Godziny pracy

Pn - Pt: 7:00 - 18:00

Medycyna

Rejestracja ogólna

Rejestracja w Pr. Endoskopii

Laboratorium tel.