Bieżnia Antygrawitacyjna Alter G

Bieżnia antygrawitacyjna Alter-G to innowacyjne urządzenie zapewniające trening oraz terapię w warunkach odciążenia. Bieżnia antygrawitacyjna Alter-G przeznaczona jest dla osób, które wracają do zdrowia po kontuzji, zabiegu chirurgicznym lub chcą poprawić swoją sylwetkę. Zmieniając poziom odciążenia na Alter-G można ćwiczyć w warunkach masy ciała zmniejszonej nawet o 80%. Zastosowanie unikalnej technologii różnicy ciśnień powietrza, opracowanej przez NASA, umożliwia precyzyjną, bezpieczną i nieuciążliwą rehabilitację z wykorzystaniem częściowego odciążenia, przy jednoczesnym treningu, w celu przywrócenia naturalnego wzorca chodu.

Bieżnia antygrawitacyjna Alter-G posiada szereg zalet, zapewniając wszechstronne zastosowanie w wielu obszarach. Umożliwia precyzyjne odciążenie do poziomu nawet 20% masy ciała. Wyjątkowa precyzja bieżni Alter-G daje możliwość dokładnego określenia przedziału wartości, w którym wykonywane ćwiczenia są bezbolesne, a terapia skuteczna. Bieżnia Alter-G jest wykorzystywana i polecana przez wiodące kliniki ortopedyczne, szpitale, centra rehabilitacyjne oraz drużyny sportowe. Unikalna technologia minimalizuje obciążenia i skutki treningu powstałe podczas chodu lub biegu i umożliwia stopniowy powrót do pełnej sprawności w naturalnych warunkach.

URZĄDZENIE TRENINGOWE

 • Trening podstawowy
 • Dodatkowa jednostka treningowa dla sportowców
 • Trening stabilizacyjny
 • Modelowanie sylwetki i redukcja tkanki tłuszczowej

URZĄDZENIE REHABILITACYJNE

 • Rehabilitacja po: urazach, kontuzjach, złamaniach
 • Rehabilitacja po zabiegach chirurgicznych
 • Terapia chodu dzieci i dorosłych
 • Rehabilitacja osób starszych i otyłych

ZASTOSOWANIE

 • Rehabilitacja po zabiegach kończyn dolnych – stawów biodrowych, kolanowych, skokowych, śródstopia
 • Zmniejszenie przeciążeń treningowych
 • Aktywność użytkowników ze zmianami zwyrodnieniowymi stawów
 • Trening po: urazach, kontuzjach, złamaniach
 • Utrzymanie i rozwój sprawności fizycznej u osób starszych
 • Profilaktyka urazów i dolegliwości bólowych
 • Trening stabilizacji
 • Terapia chodu
 • Walka z otyłością
 • Modelowanie sylwetki
Małgorzata J.
Kończymy dzisiaj z mężem trzytygodniowy tzw. pobyt dzienny i chcemy podziękować wspaniałemu zespołowi rehabilitantów za ich troskliwą opiekę, ogromną empatię i cierpliwość, uśmiech i gotowość do pomocy a także profesjonalizm, dobrą organizację i współpracę.
Bożena B.
Po raz kolejny korzystam z tzw Pobytu dziennego i jestem pod wrażeniem podejścia personelu do pacjentów, Pan Piotr i i Panie pracujące tam są bardzo mili, uśmiechnięci, cierpliwi i bardzo profesjonalni...
Dorota B.
Od wielu lat korzystam z zabiegów fizjoterapii. Krótkie kolejki, sprawna obsługa, dogodne godziny otwarcia. Polecam
Agata K.
Korzystałam z usług laryngologa dziecięcego (ocena 3 migdałka). Cały personel- począwszy od pań stojących przy drzwiach, przez panie w rejestracji po samą panią doktor i panią pielęgniarkę, która w tym czasie pomagała jej w gabinecie- jest niezwykle pomocny i miły.
Kamila K.
Byłam na gastroskopii na fundusz i jestem mile zaskoczona. Badanie miałam już następnego dnia. O wiele krótszy czas oczekiwania do specjalistów niż w innych placówkach medycznych, a jakość usług jest w porządku. Nie ma kolejek i kłótni pod gabinetami.
Aneta M.
Super miły personel rehabilitacji dziennej. Cierpliwie i wyczerpująco odpowiadał na zadawane pytania. Duża ilość sprzętu i usług rehabilitacyjnych. A pan doktor Wronisz (doktor wyznaczający zabiegi) to najlepszy lekarz every. Polecam i lekarza i sam oddział rehabilitacji dziennej.
Teresa S.
Masażysta - pan Radosław Kurantowicz - jest osobą niezwykle profesjonalną. Rzetelnie i z ogromnym zaangażowaniem podchodzi do pacjenta. Podczas wizyt wszystko rzeczowo wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Bardzo życzliwy, z ogromną kulturą osobistą, a przede wszystkim kompetentny i solidny. Bardzo polecam.

Opinie
 naszych pacjentów

Uwielbiamy efektywnie pracować i wspólnie cieszyć się z sukcesów, które osiągamy z naszymi Pacjentami! Nie spoczywając na laurach, codziennie dokładamy wszelkich starań i stawiamy kolejne kroki do osiągnięcia następnych spektakularnych sukcesów! Zobacz, co piszą o nas nasi Pacjenci!
Źródło: Recenzje Google
contact-bg.png

Dane kontaktowe

Ośrodek Medyczny

Ośrodek Medyczny

ul. Projektowa 5
20-209 Lublin

NIP: 946 18 13 102
REGON: 430764990
KRS: 0000069925

Godziny pracy

Pn - Pt: 7:00 - 18:00

Medycyna

Rejestracja ogólna

Rejestracja w Pr. Endoskopii

Laboratorium tel.