Reoambulator

Reoambulator to innowacyjny robot do terapii chodu. Łączy on w sobie trening na bieżni w odciążeniu z zaawansowaną robotyką. Pozwala to przywrócić umiejętność chodu oraz równowagę i koordynację pacjentom cierpiącym z powodu zaburzeń neurologicznych i urazów ortopedycznych. Połączenie innowacyjnej zrobotyzowanej platformy treningowej z głębokim zrozumieniem neurorehabilitacji sprawia, iż Reoambulator oferuje najbardziej zaawansowane rozwiązania w dziedzinie rehabilitacji.

Korzyści reo ambulator:

  • zwiększa skuteczność terapii poprzez możliwość indywidualnego dostosowania parametrów sesji
  • poprawia świadomość pacjenta, jego zrozumienie procesu rehabilitacji, zaangażowanie oraz motywację poprzez połączenie wielozadaniowej platformy z modułem wirtualnej rzeczywistości
  • umożliwia regulowanie odciążenia pacjenta za pomocą systemu pasów, uprzęży i podnośnika oraz zrobotyzowanych nóg, stopniowo przenosząc ciężar z urządzenia na pacjenta

Innowacyjny moduł analizy chodu w urządzeniu Reoambulator zapewnia pacjentowi precyzyjne wsparcie audiowizualne w czasie rzeczywistym. ekran analizy chodu wyświetla oczekiwane i rzeczywiste pozycje stóp. Pozwala to pacjentowi korygować kolejne kroki. Terapeuta może regulować długość kroków oraz ich częstotliwość podczas sesji.

Poprzez symulację prawidłowego wzorca chodu Reoambulator stopniowo pomaga mózgowi odtworzyć połączenia nerwowe, które zostały przerwane w wyniku urazu lub choroby i nauczyć pacjenta chodzić na nowo. Terapia kończyn dolnych z asystą robota może również wzmocnić cały układ mięśniowo–szkieletowy oraz krążeniowo–oddechowy.

Robot rehabilitacyjny ReoAmbulator:

  • umożliwia pacjentom korzystanie z kontrolowanych metod reedukacji chodu na wczesnym etapie procesu rehabilitacji
  • intensywna, kontrolowana oraz bezpieczna terapia chodu dzieci i dorosłych z urazami ortopedycznymi i zaburzeniami neurologicznymi
  • w dynamiczny sposób podąża za procesem rehabilitacji w oparciu o dwa tryby działania: tryb bierny ze zrobotyzowanymi nogami, które inicjują i prowadzą ruch lub tryb aktywny, wykorzystywany w późniejszym etapie rehabilitacji, dający możliwość samodzielnego chodu w odciążeniu lub z pełnym obciążeniem z zachowaniem maksymalnego bezpieczeństwa
Małgorzata J.
Kończymy dzisiaj z mężem trzytygodniowy tzw. pobyt dzienny i chcemy podziękować wspaniałemu zespołowi rehabilitantów za ich troskliwą opiekę, ogromną empatię i cierpliwość, uśmiech i gotowość do pomocy a także profesjonalizm, dobrą organizację i współpracę.
Bożena B.
Po raz kolejny korzystam z tzw Pobytu dziennego i jestem pod wrażeniem podejścia personelu do pacjentów, Pan Piotr i i Panie pracujące tam są bardzo mili, uśmiechnięci, cierpliwi i bardzo profesjonalni...
Dorota B.
Od wielu lat korzystam z zabiegów fizjoterapii. Krótkie kolejki, sprawna obsługa, dogodne godziny otwarcia. Polecam
Agata K.
Korzystałam z usług laryngologa dziecięcego (ocena 3 migdałka). Cały personel- począwszy od pań stojących przy drzwiach, przez panie w rejestracji po samą panią doktor i panią pielęgniarkę, która w tym czasie pomagała jej w gabinecie- jest niezwykle pomocny i miły.
Kamila K.
Byłam na gastroskopii na fundusz i jestem mile zaskoczona. Badanie miałam już następnego dnia. O wiele krótszy czas oczekiwania do specjalistów niż w innych placówkach medycznych, a jakość usług jest w porządku. Nie ma kolejek i kłótni pod gabinetami.
Aneta M.
Super miły personel rehabilitacji dziennej. Cierpliwie i wyczerpująco odpowiadał na zadawane pytania. Duża ilość sprzętu i usług rehabilitacyjnych. A pan doktor Wronisz (doktor wyznaczający zabiegi) to najlepszy lekarz every. Polecam i lekarza i sam oddział rehabilitacji dziennej.
Teresa S.
Masażysta - pan Radosław Kurantowicz - jest osobą niezwykle profesjonalną. Rzetelnie i z ogromnym zaangażowaniem podchodzi do pacjenta. Podczas wizyt wszystko rzeczowo wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Bardzo życzliwy, z ogromną kulturą osobistą, a przede wszystkim kompetentny i solidny. Bardzo polecam.

Opinie
 naszych pacjentów

Uwielbiamy efektywnie pracować i wspólnie cieszyć się z sukcesów, które osiągamy z naszymi Pacjentami! Nie spoczywając na laurach, codziennie dokładamy wszelkich starań i stawiamy kolejne kroki do osiągnięcia następnych spektakularnych sukcesów! Zobacz, co piszą o nas nasi Pacjenci!
Źródło: Recenzje Google
contact-bg.png

Dane kontaktowe

Ośrodek Medyczny

Ośrodek Medyczny

ul. Projektowa 5
20-209 Lublin

NIP: 946 18 13 102
REGON: 430764990
KRS: 0000069925

Godziny pracy

Pn - Pt: 7:00 - 18:00

Medycyna

Rejestracja ogólna

Rejestracja w Pr. Endoskopii

Laboratorium tel.