Poradnia Otolaryngologiczna

Poradnia chirurgii naczyniowej powstała, aby wyjść naprzeciw potrzebom Państwa – pacjentów cierpiącym z powodu problemów z naczyniami krwionośnymi.

Otolaryngologia -dziedzina medycyny zajmująca się rozpoznawaniem i leczeniem narządów głowy i szyi: chorób ucha, nosa, krtani, gardła.

Pacjentami poradni mogą być zarówno dorośli jak i dzieci.

Lekarze laryngolodzy wykorzystują wysokiej klasy sprzęt:

Endoskop

 • badanie endoskopowe krtani: urządzenie z kamerą, które pozwala dokładnie ocenić budowę oraz czynność krtani;
 • Videootoskopia (badanie endoskopowe ucha) badanie polega na wprowadzeniu otoskopu do przewodu słuchowego i oglądaniu obrazu na monitorze. Stanowi najdokładniejszą wizualną metodę oceny błony bębenkowej jak również struktur ucha zewnętrznego;

Fiberoskop

 • fiberoskopia jamy nosowo- gardłowej: służy do diagnozowania zmian w obrębie górnych dróg oddechowych (nos, gardło, nagłośnia, krtań). Przy pomocy fiberoskopu można także ocenić stan tchawicy, a także ujścia gardłowych trąbek słuchowych. Bardzo często wykonuje się u dzieci z podejrzeniem przerostu migdałka gardłowego.

Audiometr

 • badanie słuchu (audiogram).

Interacoustic titan – umożliwiają ocenę stanu funkcjonowania ucha środkowego i zewnętrznego

 • badanie otoemisji akustycznej- pozwala na wykrycie niedosłuchu odbiorczego pochodzenia ślimakowego
 • badanie audiometrii impedancyjnej- jest szczególnie pomocna w rozpoznawaniu schorzeń ucha środkowego, takich jak np:
  • dysfunkcja trąbki słuchowej
  • wysiękowe zapalenie ucha środkowego
  • otoskleroza
  • przerwanie łańcucha kosteczek.
Małgorzata J.
Kończymy dzisiaj z mężem trzytygodniowy tzw. pobyt dzienny i chcemy podziękować wspaniałemu zespołowi rehabilitantów za ich troskliwą opiekę, ogromną empatię i cierpliwość, uśmiech i gotowość do pomocy a także profesjonalizm, dobrą organizację i współpracę.
Bożena B.
Po raz kolejny korzystam z tzw Pobytu dziennego i jestem pod wrażeniem podejścia personelu do pacjentów, Pan Piotr i i Panie pracujące tam są bardzo mili, uśmiechnięci, cierpliwi i bardzo profesjonalni...
Dorota B.
Od wielu lat korzystam z zabiegów fizjoterapii. Krótkie kolejki, sprawna obsługa, dogodne godziny otwarcia. Polecam
Agata K.
Korzystałam z usług laryngologa dziecięcego (ocena 3 migdałka). Cały personel- począwszy od pań stojących przy drzwiach, przez panie w rejestracji po samą panią doktor i panią pielęgniarkę, która w tym czasie pomagała jej w gabinecie- jest niezwykle pomocny i miły.
Kamila K.
Byłam na gastroskopii na fundusz i jestem mile zaskoczona. Badanie miałam już następnego dnia. O wiele krótszy czas oczekiwania do specjalistów niż w innych placówkach medycznych, a jakość usług jest w porządku. Nie ma kolejek i kłótni pod gabinetami.
Aneta M.
Super miły personel rehabilitacji dziennej. Cierpliwie i wyczerpująco odpowiadał na zadawane pytania. Duża ilość sprzętu i usług rehabilitacyjnych. A pan doktor Wronisz (doktor wyznaczający zabiegi) to najlepszy lekarz every. Polecam i lekarza i sam oddział rehabilitacji dziennej.
Teresa S.
Masażysta - pan Radosław Kurantowicz - jest osobą niezwykle profesjonalną. Rzetelnie i z ogromnym zaangażowaniem podchodzi do pacjenta. Podczas wizyt wszystko rzeczowo wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Bardzo życzliwy, z ogromną kulturą osobistą, a przede wszystkim kompetentny i solidny. Bardzo polecam.

Opinie
 naszych pacjentów

Uwielbiamy efektywnie pracować i wspólnie cieszyć się z sukcesów, które osiągamy z naszymi Pacjentami! Nie spoczywając na laurach, codziennie dokładamy wszelkich starań i stawiamy kolejne kroki do osiągnięcia następnych spektakularnych sukcesów! Zobacz, co piszą o nas nasi Pacjenci!
Źródło: Recenzje Google
contact-bg.png

Dane kontaktowe

Ośrodek Medyczny

Ośrodek Medyczny

ul. Projektowa 5
20-209 Lublin

NIP: 946 18 13 102
REGON: 430764990
KRS: 0000069925

Godziny pracy

Pn - Pt: 7:00 - 18:00

Medycyna

Rejestracja ogólna

Rejestracja w Pr. Endoskopii

Laboratorium tel.