Poradnia Reumatologiczna

Poradnia reumatologiczna powstała, aby wyjść naprzeciw potrzebom Państwa – pacjentów cierpiącym z powodu jednostek chorobowych związanych ze zwyrodnieniowymi i zapalnymi schorzeniami tkanki łącznej, kości i stawów.

Głównym zadaniem naszych lekarzy specjalistów reumatologów jest to, aby jak najszybciej zapobiegnąć rozwojowi chorób reumatoidalnych. Ich wspólną cechą są bowiem duże dolegliwości bólowe, a w przebiegu niektórych może dojść do uszkodzenia narządów wewnętrznych, a nawet do trwałej niepełnosprawności. Istotne jest także to, że lekarz w naszej poradni opiekuje się chorym w czasie trwania całej kuracji schorzeń, a ponadto proponuje odpowiednie metody profilaktyki, aby nie doszło do ich nawrotu.

Lekarz reumatolog w trakcie wizyty:

  • przeprowadza badania podmiotowe, przedmiotowe i czynnościowe układu ruchu i tkanki łącznej,
  • kieruje pacjenta na badania dodatkowe i laboratoryjne,
  • wykonuje także punkcje, blokady, iniekcje zwykłe, a gdy zajdzie taka konieczność, kieruje pacjenta na zabiegi chirurgiczne,
  • ustala właściwy sposób postępowania w rehabilitacji swoich pacjentów.

Dla reumatologa szczególnie ważne są wyniki następujących badań:

  • morfologia,
  • OB,
  • CRP,
  • badanie moczu.
Małgorzata J.
Kończymy dzisiaj z mężem trzytygodniowy tzw. pobyt dzienny i chcemy podziękować wspaniałemu zespołowi rehabilitantów za ich troskliwą opiekę, ogromną empatię i cierpliwość, uśmiech i gotowość do pomocy a także profesjonalizm, dobrą organizację i współpracę.
Bożena B.
Po raz kolejny korzystam z tzw Pobytu dziennego i jestem pod wrażeniem podejścia personelu do pacjentów, Pan Piotr i i Panie pracujące tam są bardzo mili, uśmiechnięci, cierpliwi i bardzo profesjonalni...
Dorota B.
Od wielu lat korzystam z zabiegów fizjoterapii. Krótkie kolejki, sprawna obsługa, dogodne godziny otwarcia. Polecam
Agata K.
Korzystałam z usług laryngologa dziecięcego (ocena 3 migdałka). Cały personel- począwszy od pań stojących przy drzwiach, przez panie w rejestracji po samą panią doktor i panią pielęgniarkę, która w tym czasie pomagała jej w gabinecie- jest niezwykle pomocny i miły.
Kamila K.
Byłam na gastroskopii na fundusz i jestem mile zaskoczona. Badanie miałam już następnego dnia. O wiele krótszy czas oczekiwania do specjalistów niż w innych placówkach medycznych, a jakość usług jest w porządku. Nie ma kolejek i kłótni pod gabinetami.
Aneta M.
Super miły personel rehabilitacji dziennej. Cierpliwie i wyczerpująco odpowiadał na zadawane pytania. Duża ilość sprzętu i usług rehabilitacyjnych. A pan doktor Wronisz (doktor wyznaczający zabiegi) to najlepszy lekarz every. Polecam i lekarza i sam oddział rehabilitacji dziennej.
Teresa S.
Masażysta - pan Radosław Kurantowicz - jest osobą niezwykle profesjonalną. Rzetelnie i z ogromnym zaangażowaniem podchodzi do pacjenta. Podczas wizyt wszystko rzeczowo wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Bardzo życzliwy, z ogromną kulturą osobistą, a przede wszystkim kompetentny i solidny. Bardzo polecam.

Opinie
 naszych pacjentów

Uwielbiamy efektywnie pracować i wspólnie cieszyć się z sukcesów, które osiągamy z naszymi Pacjentami! Nie spoczywając na laurach, codziennie dokładamy wszelkich starań i stawiamy kolejne kroki do osiągnięcia następnych spektakularnych sukcesów! Zobacz, co piszą o nas nasi Pacjenci!
Źródło: Recenzje Google
contact-bg.png

Dane kontaktowe

Ośrodek Medyczny

Ośrodek Medyczny

ul. Projektowa 5
20-209 Lublin

NIP: 946 18 13 102
REGON: 430764990
KRS: 0000069925

Godziny pracy

Pn - Pt: 7:00 - 18:00

Medycyna

Rejestracja ogólna

Rejestracja w Pr. Endoskopii

Laboratorium tel.