Poradnia Ginekologiczno-Położnicza

Ginekologia to dziedzina medycyny, która zajmuje się profilaktyką oraz leczeniem chorób żeńskiego układu płciowego, jakimi są np. zaburzenia miesiączkowania, stany zapalne pochwy, niepłodność, nowotwory narządów rodnych.

W Poradni ginekologicznej lekarz specjalista:

 • Wykona badania ginekologiczne (diagnoza i leczenie schorzeń narządu rodnego),
 • Zajmie się profilaktyką ginekologiczną (np. badanie piersi, badania cytologiczne),
 • Poprowadzi ciążę.

Możliwe jest również wykonanie drobnych zabiegów ginekologicznych:

 • Usunięcie polipa z szyjki macicy,
 • Kriokonizacja szyjki macicy,
 • Wycinki z szyjki macicy,
 • Zniszczenie lub wycięcie zmiany lub tkanki z szyjki macicy,
 • Elektorkoagulacja szyjki macicy,
 • Inne aspiracyjne łyżeczkowanie macicy.

Dodatkowo oferujemy:

 • Wykonywanie zapisu KTG,
 • Wykonywanie badania kolposkopowego szyjki macicy,
 • Badanie USG.

Położnictwo zajmuje się fizjologicznym okresem ciąży, porodu i połogu.

W poradni pracuje Położna Środowiskowa, która sprawuje kompleksową pielęgnacyjną opiekę położniczą i ginekologiczną nad kobietami oraz noworodkami do 2 miesiąca życia…

W laboratorium przychodni wykonać można wszelkie niezbędne badania.

Małgorzata J.
Kończymy dzisiaj z mężem trzytygodniowy tzw. pobyt dzienny i chcemy podziękować wspaniałemu zespołowi rehabilitantów za ich troskliwą opiekę, ogromną empatię i cierpliwość, uśmiech i gotowość do pomocy a także profesjonalizm, dobrą organizację i współpracę.
Bożena B.
Po raz kolejny korzystam z tzw Pobytu dziennego i jestem pod wrażeniem podejścia personelu do pacjentów, Pan Piotr i i Panie pracujące tam są bardzo mili, uśmiechnięci, cierpliwi i bardzo profesjonalni...
Dorota B.
Od wielu lat korzystam z zabiegów fizjoterapii. Krótkie kolejki, sprawna obsługa, dogodne godziny otwarcia. Polecam
Agata K.
Korzystałam z usług laryngologa dziecięcego (ocena 3 migdałka). Cały personel- począwszy od pań stojących przy drzwiach, przez panie w rejestracji po samą panią doktor i panią pielęgniarkę, która w tym czasie pomagała jej w gabinecie- jest niezwykle pomocny i miły.
Kamila K.
Byłam na gastroskopii na fundusz i jestem mile zaskoczona. Badanie miałam już następnego dnia. O wiele krótszy czas oczekiwania do specjalistów niż w innych placówkach medycznych, a jakość usług jest w porządku. Nie ma kolejek i kłótni pod gabinetami.
Aneta M.
Super miły personel rehabilitacji dziennej. Cierpliwie i wyczerpująco odpowiadał na zadawane pytania. Duża ilość sprzętu i usług rehabilitacyjnych. A pan doktor Wronisz (doktor wyznaczający zabiegi) to najlepszy lekarz every. Polecam i lekarza i sam oddział rehabilitacji dziennej.
Teresa S.
Masażysta - pan Radosław Kurantowicz - jest osobą niezwykle profesjonalną. Rzetelnie i z ogromnym zaangażowaniem podchodzi do pacjenta. Podczas wizyt wszystko rzeczowo wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Bardzo życzliwy, z ogromną kulturą osobistą, a przede wszystkim kompetentny i solidny. Bardzo polecam.

Opinie
 naszych pacjentów

Uwielbiamy efektywnie pracować i wspólnie cieszyć się z sukcesów, które osiągamy z naszymi Pacjentami! Nie spoczywając na laurach, codziennie dokładamy wszelkich starań i stawiamy kolejne kroki do osiągnięcia następnych spektakularnych sukcesów! Zobacz, co piszą o nas nasi Pacjenci!
Źródło: Recenzje Google
contact-bg.png

Dane kontaktowe

Ośrodek Medyczny

Ośrodek Medyczny

ul. Projektowa 5
20-209 Lublin

NIP: 946 18 13 102
REGON: 430764990
KRS: 0000069925

Godziny pracy

Pn - Pt: 7:00 - 18:00

Medycyna

Rejestracja ogólna

Rejestracja w Pr. Endoskopii

Laboratorium tel.