Poradnia Chirurgii Naczyniowej

Poradnia chirurgii naczyniowej powstała, aby wyjść naprzeciw potrzebom Państwa – pacjentów cierpiącym z powodu problemów z naczyniami krwionośnymi.

Chirurg naczyniowy zajmuje się przeprowadzaniem diagnostyki naczyń chłonnych i krwionośnych. Zajmuje się on głównie leczeniem zakrzepicy, żylaków oraz zwężeniem naczyń krwionośnych. Chirurg naczyniowy może dobrać nieinwazyjne metody leczenia naczyń, a także, jeśli te nie wystarczą, zakwalifikować i skierować osobę chorą do poddania się odpowiedniemu zabiegowi operacyjnemu. Wśród kompetencji chirurga naczyniowego znajduje się także kierowanie na badania ultrasonograficznego (USG) metodą Dopplera, które możecie Państwo wykonać w Ośrodku Medycznym DMP.

Chirurg naczyniowy może zlecić USG Dopplera w kilku konkretnych przypadkach. Zazwyczaj jest ono wskazane:

  • przy silnie dokuczających bólach kończyn górnych w okolicach obręczy barkowej oraz zasinieniu i opuchliźnie dłoni,
  • w przewlekłych bólach kończyn dolnych, zwłaszcza w rejonie podudzia,
  • uczucie ciężkości nóg,
  • skurcze, mrowienia,
  • żylaki,
  • kłopoty z utrzymaniem równowagi,
  • częste zawroty głowy i szumy w uszach.

Badanie pozwala wykryć m.in. tętniaki, zmiany miażdżycowe w obrębie tętnic – w tym zawiera się także ocena stopnia zwężenia miażdżycowego, szerokości naczyń i stopnia niedokrwienia tkanek obwodowych – a także chorobę niedokrwienną. Badanie nie wymaga specjalistycznego przygotowania pacjenta.

Z porad możecie Państwo skorzystać:

  • na podstawie skierowania od lekarza ubezpieczenia zdrowotnego ( w ramach umowy z NFZ),
  • z wizyty komercyjnej (co znacznie skraca czas oczekiwania)

Na pierwszą wizytę zalecane jest dostarczenie posiadanej dokumentacji medycznej.

Małgorzata J.
Kończymy dzisiaj z mężem trzytygodniowy tzw. pobyt dzienny i chcemy podziękować wspaniałemu zespołowi rehabilitantów za ich troskliwą opiekę, ogromną empatię i cierpliwość, uśmiech i gotowość do pomocy a także profesjonalizm, dobrą organizację i współpracę.
Bożena B.
Po raz kolejny korzystam z tzw Pobytu dziennego i jestem pod wrażeniem podejścia personelu do pacjentów, Pan Piotr i i Panie pracujące tam są bardzo mili, uśmiechnięci, cierpliwi i bardzo profesjonalni...
Dorota B.
Od wielu lat korzystam z zabiegów fizjoterapii. Krótkie kolejki, sprawna obsługa, dogodne godziny otwarcia. Polecam
Agata K.
Korzystałam z usług laryngologa dziecięcego (ocena 3 migdałka). Cały personel- począwszy od pań stojących przy drzwiach, przez panie w rejestracji po samą panią doktor i panią pielęgniarkę, która w tym czasie pomagała jej w gabinecie- jest niezwykle pomocny i miły.
Kamila K.
Byłam na gastroskopii na fundusz i jestem mile zaskoczona. Badanie miałam już następnego dnia. O wiele krótszy czas oczekiwania do specjalistów niż w innych placówkach medycznych, a jakość usług jest w porządku. Nie ma kolejek i kłótni pod gabinetami.
Aneta M.
Super miły personel rehabilitacji dziennej. Cierpliwie i wyczerpująco odpowiadał na zadawane pytania. Duża ilość sprzętu i usług rehabilitacyjnych. A pan doktor Wronisz (doktor wyznaczający zabiegi) to najlepszy lekarz every. Polecam i lekarza i sam oddział rehabilitacji dziennej.
Teresa S.
Masażysta - pan Radosław Kurantowicz - jest osobą niezwykle profesjonalną. Rzetelnie i z ogromnym zaangażowaniem podchodzi do pacjenta. Podczas wizyt wszystko rzeczowo wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Bardzo życzliwy, z ogromną kulturą osobistą, a przede wszystkim kompetentny i solidny. Bardzo polecam.

Opinie
 naszych pacjentów

Uwielbiamy efektywnie pracować i wspólnie cieszyć się z sukcesów, które osiągamy z naszymi Pacjentami! Nie spoczywając na laurach, codziennie dokładamy wszelkich starań i stawiamy kolejne kroki do osiągnięcia następnych spektakularnych sukcesów! Zobacz, co piszą o nas nasi Pacjenci!
Źródło: Recenzje Google
contact-bg.png

Dane kontaktowe

Ośrodek Medyczny

Ośrodek Medyczny

ul. Projektowa 5
20-209 Lublin

NIP: 946 18 13 102
REGON: 430764990
KRS: 0000069925

Godziny pracy

Pn - Pt: 7:00 - 18:00

Medycyna

Rejestracja ogólna

Rejestracja w Pr. Endoskopii

Laboratorium tel.